Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shanghai Shucan Industrial Co.,Ltd Fabrika turu

Certifications
iyi kalite Trenbolone Steroidler satış için
iyi kalite Trenbolone Steroidler satış için
Customers Reviews
Yüksek kalite. Ben senin tozları kullandım, ben kazandım sonuçtan memnun değilim! Kesinlikle tekrar sizden satın almak için arıyorum!

—— Joe

Ben senin şirket 500g Tren Ace aldık. Bu çok açık ve güçlü. ağrı yok ne zaman enjeksiyon! fazlasını satın almak için gidiyor!

—— Bryan

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  Üretim hattı:

  Ileri üretim teknolojisi ve ekipmanları, güçlü teknik gücü, birinci sınıf laboratuvar ve muayene 1.With equipment.Shcan birkaç yıl 'çabaları ve farklı alanlarda deneyimli teknisyenleri katkısıyla anabolik steroid tozları imalat profesyonel fabrika haline geldi.

  2. Şirket bağlı fabrika etkili ürün analizi yapmak için üretim ekipman ve tesisleri, mükemmel kalite güvencesi ve kontrol sistemi, Yüksek Basınçlı Sıvı Kromatografi / Gaz Kromatografi / UV Spektrofotometre tüm seti gelişmiş ve monitoring.Company fabrika ISO9001 kalite sistem belgelendirme ve uluslararası geçti KOSHER sertifikası.

 • OEM / ODM

  Fabrikamız tam QA & QCsystem vardır. Biz yüksek olan araçların analizini yetkili setleri kendi

  Böyle HPLC, GC ve UV spektrofotometre olarak verimlilik ve yüksek hassasiyet, analiz etmek ve kontrol etmek

  Ürünler.

 • Ar-Ge
  AR-GE

  Ar-Ge ekibi, Araştırma Laboratuvarı, Pilot Tesisi ve Kalite Araştırması alanlarında uzmanlaşmış üç bölümden oluşmaktadır. Belirli çalışmalar / projeler için genellikle en uygun yerel üniversitelerle işbirliği yapıyoruz

  Ve tanınmış Araştırma Kuruluşları'dır. Araştırma Laboratuarları ve Pilot Tesisi'nden Bilim Adamları, süreç transferi sırasında aktif ve yakın işbirliği yapacaklardır. Şanghay Shucan, sürekli bir API akışı üretmek için kapsamlı bir yatırım olan 450 teknik personele sahiptir.

İletişim bilgileri
Shanghai Shucan Industrial Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Drew

Tel: 86-21-5983-2958

Faks: 86-21-52562508

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)