Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerOral Anabolik Steroidler

% 100 Özel Oranı Oral Anabolik Steroidler Nandrolone Phenylpropionate NPP, CAS 62-90-8

% 100 Özel Oranı Oral Anabolik Steroidler Nandrolone Phenylpropionate NPP, CAS 62-90-8

  • 100% Custom Rate Oral Anabolic Steroids Nandrolone Phenylpropionate Npp CAS 62-90-8
  • 100% Custom Rate Oral Anabolic Steroids Nandrolone Phenylpropionate Npp CAS 62-90-8
  • 100% Custom Rate Oral Anabolic Steroids Nandrolone Phenylpropionate Npp CAS 62-90-8
 • 100% Custom Rate Oral Anabolic Steroids Nandrolone Phenylpropionate Npp CAS 62-90-8

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: SHANGHAI, ÇİN
  Marka adı: Shucan
  Sertifika: ISO9001,SGS
  Model numarası: 62-90-8

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 5 gram
  Fiyat: 1~8USD
  Ambalaj bilgileri: 10g / 50g / 100g / 1000g / folyo çanta
  Teslim süresi: ödeme sonra içinde 12hours
  Ödeme koşulları: Western Union, D/A, D/P, T/T, MoneyGram, Bitcoin
  Yetenek temini: 1000kg / ay
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Adı: Nandrolone Phenylpropionate Teslim süresi: Ödeme sonra 24 saat içinde
  Saflık: % 99 Min Anahtar kelimeler: Nandrolone Phenylpropionate
  Görünüm: Beyaz kristal toz CA'LARI: 62-90-8
  E-posta: Hathaway@shucanpharm.com Kullanım: ilaç hammadde.

  % 100 Özel Oranda Steroid Toz CAS 62-90-8 Nandrolone Fenilpropiyonat Npp

  Hızlı Detay:

  N androlone Phenylpropionate
  CAS No: 62-90-8
  Moleküler formül: C27H34O3
  Moleküler Ağırlık: 406.56
  Deney:% 97.0 ~ 103.0
  Görünüş: Beyaz veya beyaz kristal toz
  Çözünürlük: Pratikte suda çözünmez, alkol veya yağ yağlarında çözünebilir
  Kullanımı: Anabolik hormonlar, in vivo metabolizma ve kalsiyum birikimi, güçlü ve kalıcı etkisi ile protein sentezini teşvik edebilir

  Nandrolone Propionat Açıklama:

  Nandrolone phenylpropionate, en popüler enjektabl steroidlerden biridir. Temel olarak Deca, daha kısa bir ester (deca durabolin veya nandrolone decanoate'de bulunan decanoate ester yerine phenylpropionate) ile kan dolaşımına daha çabuk salınır. Kısa esteri, dekanoattan daha sık enjeksiyon gerektireceği anlamına gelse de, olumlu taraf, kandaki etkili nandrolon miktarının ve seviyelerinin daha kolay bulunmasıdır. Popülerlik olasılığı, nandrolonun asgari androjenik yan etkileri ile önemli anabolik etkiler sergilemesi nedeniyle olasıdır

  Nandrolone Propionate Özellikleri:

  Özellikler:

  TEST ÖĞELERİ ÖZELLİK SONUÇLAR
  Açıklama Beyaz veya Neredeyse Beyaz Kristal Toz Beyaz toz
  Kimlik Pozitif Pozitif
  Tahlil 97.00 ~ 103.00% % 99,38
  Kurutma kaybı Maksimum% 0.5 % 0.25
  Erime noktası 95 ~ 99 ° C 96.0 ~ 98.0 ° C
  Belirli Döndürme + 48 ° ~ + 51 ° + 49.0 °
  Organik Uçucu Safsızlıklar Şartları yerine getirir. Uygun
  Artık Solventler Şartları yerine getiriyor. Uygun

  NPP 100 Enjeksiyonu (Nandrolone Phenylpropionate), nandrolon fenilpropiyonat hormonu ML başına 100mgs içeren enjekte edilebilir bir steroiddir.

  NPP 100 Enjeksiyonu (Nandrolone Phenylpropionate) çok hızlıdır ve bu nedenle bileşiğin vücudun çok daha hızlı çıkmasını sağlar. Bu, bu steroidi, test edilen Vücüt geliştiriciler ve atletler için Deca'dan daha iyi bir seçim yapar. Kullanıcılar, genellikle kan seviyelerini yükseltilmiş ve sabit tutmak için bu maddeyi kullanırken, her geçen gün bir dozaj programını takip eder.

  Durabolin, sıklıkla denildiği gibi, bugün vücut geliştiricileri arasında kullanılan en popüler steroidlerden biridir. Durabolin, yüksek anabolik etkiye sahip düşük androjenik steroiddir. Yüksek dozlarda aromatize olur, ancak testosteron oranında azalmayacaktır. Progesteron birikimi, bazılarının sorun yaşadığı bir yan etkidir; ancak kullanıcılar, Deca'da olduğu gibi bu ester ile problemin kötü olmadığını bildirir.

  Bu steroid kesim veya dökme için kullanılabilir. Bodybuilder'lar çoğu zaman en yaygın ve etkili dolum döngülerinden biri olan Testosteron ile yığınlar. Durabolin / winstrol yığını da çok popüler. Winstrol'un progesteron oluşumunu engellemesine yardımcı olduğuna, Durabolin'in Winstrol'teki bazılarının mağdur olduğu ortak sorunlarla uğraştığına inanılıyor. NPP 100 Enjeksiyonunun sağladığı ortak rahatlama ve iyileşme, Bodybuilder'lar ile çok popüler bir steroid haline gelmesinin ana nedenlerinden biridir. Dozlar makul aralıkta tutulduğu sürece, androjen yan etkileri tipik olarak NPP 100 Enjeksiyonuyla ilgili bir sorundur.

  Bu maddeyi kendisi kullanan vücut geliştiricileri bazen libido kaybı rapor ederler, bu nedenle bu sorunun önlenmesine yardımcı olmak için en azından ufak bir testosteron dozu veya hatta yüksek bir androjen benzeri Proviron çalıştırmaları önerilir.

  Kadın vücudu geliştiricileri, hafif yanıltıcı özellikteki bu maddenin yan etkileri erkekleştirmekten korkmadan kullanabilmeleri için güvenli bir steroid olmasını seviyorlar. NPP 100 Enjeksiyonu kişinin vücudunun doğal testosteron olmasını engelleme yeteneğini kapatacağından, bu maddenin bir devresini takiben uygun bir PCT programı önerilir.

  Erkek vücut geliştirmecileri sıklıkla NPP 100 Enjeksiyonunu haftada 300-600mgs dozlarında 8-12 hafta boyunca kullanırken kadınlar istenen sonuçların görülmesi için haftalık 50-100mg doz aralığını bulurlar.

  Nandrolone Fenilpropiyonat, özellikleri nandrolon dekanoata benzer enjekte edilebilir anabolik steroidi temsil eder, ancak çok daha hızlı etkili bileşiktir.

  Nandrolone Phenylpropionate son derece anabolik ve ılımlı olarak androjeniktir. Kimyasal yapısı nedeniyle bu ek, aromatize enzimle etkileşime girdiği zaman testosteron oranının yaklaşık% 20'sinde hafif östrojene dönüşür.

  Birçok vücut geliştirici / sporcu bu bileşimi almak ister çünkü elde edilen sonuçlar kalitatiftir; Kazançlar asgari su tutma oranı ve yağ ile. Nandrolone Phenylpropionate, kas dokularında IGF-1 seviyelerinin artması üzerinde çalışır. Bu ilaç aynı zamanda beyindeki serotonerjik amin düzeylerini de arttırır; Bu kimyasallar agresif davranışa katkıda bulunurlar. Bu gerçek, sporcuların daha sert tren yapmalarını ve hız ve güç geliştirmelerini sağlar. Nandrolone Phenylpropionate daha önce fark edildiği gibi hızlı etkili bileşiktir ve bu nedenle bileşiğin vücuttan çok daha hızlı bir şekilde uzaklaştırılmasını mümkün kılar.

  Nandrolone Phenylpropionate vücut geliştiricileri tarafından hem hacim kazandırma hem de kesme devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Daha iyi sonuçlar elde etmek için sıklıkla testosteron, cypionate, decanoate ile kombinasyon halinde alınırlar.

  Pozitif mülkler bağ dokusu problemleri veya diğer ortak sorunlar olan vücut geliştiricileri için genellikle iyi bir yemdir. Yarışmalara katılan sporcular, Nandrolones'u kullanmaktan kaçınmak zorundadır, çünkü tespit süreleri idareden sonra 12 aydır.

  Erkek vücut geliştiricileri için etkili dozaj haftada 200-600mgs'dir. Kadınların bu takviyeyi alması gerçekten tavsiye edilmez, çünkü yan etkileri erkekleştirici olma ihtimali yüksek, etkili doz haftada 50-100 mg olacaktır.

  Olabilecek yan etkiler şunlardır: Bilinçli bireylerde, akne, uyartım, uykusuzluk, mide bulantısı, ishal, mesane irritabilitesi, testiküler atrofi iktidarsızlık vb.

  Nandrolone Phenylpropionate Geneza Pharmaceuticals (GP Turan), Sciroxx (Turinadex), Axiolabs (Turanaplex), Dragon Pharma (NPP 150) British Dragon (Turanabol), Gen-Shi Laboratuarları (Durabolin) gibi saygın birçok ilaç firması tarafından üretilmektedir.

  İletişim bilgileri
  Shanghai Shucan Industrial Co.,Ltd

  İlgili kişi: Hathaway

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)