Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerOral Anabolik Steroidler

% 99 Saflık Ağız Methandienone Kesme Döngüsü Steroidler Dianabol 200-787-2

% 99 Saflık Ağız Methandienone Kesme Döngüsü Steroidler Dianabol 200-787-2

  • 99% Purity Oral Methandienone Cutting Cycle Steroids Dianabol 200-787-2
  • 99% Purity Oral Methandienone Cutting Cycle Steroids Dianabol 200-787-2
  • 99% Purity Oral Methandienone Cutting Cycle Steroids Dianabol 200-787-2
 • 99% Purity Oral Methandienone Cutting Cycle Steroids Dianabol 200-787-2

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: Shucan
  Sertifika: SGS,ISO9001
  Model Number: 53-39-4

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 10gram
  Fiyat: Negotiable
  Ambalaj bilgileri: sağduyulu ve güvenli folyo çanta veya kalay
  Teslim süresi: ödeme sonra içinde 12hours
  Ödeme koşulları: Batı Birliği, T/T, para Gram., Bitcorn ve banka transferi
  Yetenek temini: aylık 5000 kilogram
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  whatsapp: 008617301679715 Skype: strongeststeroids
  Eş anlamlı sözcükler: Dobl Görünüm: Beyaz toz
  Steroid: Anavar / oksandrolon Kategori: Steroidler Kesme Ve şişkin

  Döngüsü steroidler dianabol sadece döngüsü en iyi steroid 200-787-2 kesmesi metandienone satın almak

  Neden kimse bir Dianabol (methandrostenolone) Sadece döngüsü aday olacağını?

  Bir vücut geliştirmeci enjeksiyonları yapmak zorunda kalmadan kitle (yığın kadar) kazanmak isteyen varsa, bir dbol sadece döngüsü çok etkili ve doğru koştu eğer yararlı olabilir. Kullanıcılar 7-15lbs kazanımlarını rapor. dbol döngüleri ile sadece 4-6 hafta içinde. Olsa da, akılda iyi bir miktar su tutma tutmak.

  Bir dbol sadece döngüsü yararları nelerdir?

  • Hiçbir aşı gerekmektedir
  • Kısa 6 hafta döngüsü
  • Kazançlar hızlı ve fark edilir
  • Mukavemet çatı geçer
  • N2Guard gibi uygun döngüsü cihazlarıyla, yan etkiler ağır değildir
  • Kısa patlama döngüleri için büyük
  • Sen almak büyük ve hızlı kalın

  Ortalama 6 hafta dianabol (Dbol) steroid döngüsü nasıl görünüyor?

  Hafta dianabol Cardarine
  GW-501516
  Aromasin N2Guard
  1 30mgs / gün 20mgs / gün 12.5mgs / gün 7 kapaklar / gün
  2 40mgs / gün 20mgs / gün 12.5mgs / gün 7 kapaklar / gün
  3 40mgs / gün 20mgs / gün 12.5mgs / gün 7 kapaklar / gün
  4 40mgs / gün 20mgs / gün 12.5mgs / gün 7 kapaklar / gün
  5 40mgs / gün 20mgs / gün 12.5mgs / gün 7 kapaklar / gün
  6 40mgs / gün 20mgs / gün 12.5mgs / gün 7 kapaklar / gün

  Neden bu bileşikler döngüsü sırasında kullanılır?

  Dianabol - Bu hacim artırıcı döngüsünün tabanı, sen kütle ve toplu yukarı kazanç olur.

  Cardarine (GW-50) - cardionuzu artırmak ve dbol döngüsü sırasında yalın ve sert tutmak için yağ kazanımları azaltmak için kullanılır.

  Aromasin - güçlü bir aromataz inhibitörü olarak, dbol östrojenik yan etkileri ile mücadele için kullanılır.

  N2Guard - yan etkilerinden vücudu korumak için bir döngü yardım; sizin karaciğer, böbrekler ve diğer tüm organları korur.

  dianabol Döngüsü


  Herhangi deneyimli performans arttırıcı isteyin ve en iyi Dianabol döngüsü yenmek için zor size söyleyecektir. İlk anabolik steroidler biri hiç oluşturulan ve her türlü iyi yarısından fazlasının bir asır sporcular kendi rutin içine bir Dianabol döngüsü hayata geçirdik, performans geliştirme amacıyla oluşturulan bir kaç. Popülerlik rekabetçi vücut ve güç kaldırma saflarında bulunan bu steroidlerin çok Sorgulamadan; Sonuçta, tüm vücut Altın Çağ boyunca ilk yaratılan ve çılgınca popüler Olimpiyat gücü sporcular için oldu. Gücü kütlesi üzerine soyulma ve artan için mutlak iyi anabolik steroidler biri, methandrostenolone hormonu bu özelliklere sahip olan sadece ama hızla sağlamaktadır. Nasıl bu küçük oral steroid, güçlü ne kadar iyi? Popüler steroid Anadrol aşina olabilir ve birçok çevrelerde bu büyüklüğü ve gücü için önde oral steroid olarak kabul edilir. Anadrol Dianabol suda-terimleri güç ve dışarı darbeler miligram bazında bir miligram üzerinde kaliteli bir steroid, iken; bu çok daha güçlü bir miligram bazında olduğunu. Peki tutulan yararları maksimize etmek için kullanmak mı? En bir Dianabol döngüsü planlamak için nasıl bir göz atalım.

  Off-Season Dianabol Döngüsü:

  Onların off-season modundayken yapacaktır methandrostenolone hormonu ile ek soru çoğu olmadan; sadece anlam, onlar büyük büyümek ve güçlü olmak için çalışıyoruz. Birincisi ve en önemlisi, evet, bu steroid tek başına kullanılabilir ve hayır, bu olmamalıdır. Dbol, yaygın doğal testosteron üretimini bastırır bilinir ve eksojen testosteron uygulanmak üzere tavsiye edilir olarak. Off-season Dianabol döngüsü için genellikle ve bazen ikisi bir arada kullanıldığı daha sert elit çevrelerinde iki seçeneğiniz var; iki seçenek tekme başlangıç ve yayla bozmayı bulunmaktadır.

  Kick Başlangıç: Kick başlangıç Dbol kullanımının en yaygın nokta ve sadece bir astar anlamda toplam yığılmış döngüsünün başlangıcını belirtir. Gerçekte, "priming" ise çoğu kazançlar bu amaçla bir Dianabol döngüsü genellikle 4 hafta genelde minimum ve 8 hafta olmak yaklaşık 6 hafta sürecek çabuk gel görmek için onlar arzu ediyoruz çünkü burada kullanmak gerçekten kullanılan terim genellikle maksimum olmak. Methandrostenolone kullanımı tamamlandıktan sonra toplam çevrim Dianabol mevcut olmadan ama daha temel steroidler devam ilerlemesi için izin sporcular sisteme iyi olan bu zaman devam edecektir.

  Yayla avlanıyor: Yaylası bozma in-hangi bireysel durakladı, kazançlar artık geliyor bir anabolik steroid döngüsü sırasında bir noktaya değinmektedir ve bu çok sinir bozucu olabilir. Bu döngü sırasında herhangi bir zamanda ortaya fakat genellikle vücudun uyum başlar ve bir değişiklik ihtiyacı olduğu gibi 8-10 hafta işareti etrafında çoğu için göstermeye başlar olabilir. Bir Dianabol döngüsü gerçekten yararlı olabilir yerdir; bir döngü başlangıcında yararlı ise burada, belki daha da verimlidir. Yeni hormon tanıtıldı ve o kadar güçlü ve hızlı bir plato oyunculuk baskın olduğu gibi ilerleme yeniden başlar sonra. Bu yapıdaki bir tipik Dianabol döngüsü nadiren son 6 hafta gidip genellikle sadece 4 hafta olacaktır.

  Orada başlangıç ve bir plato buster olarak bu steroid kullanımı tekme olacak bazı kim vardır ama bu genellikle tavsiye bir şey değildir. Kesinlikle, bu iş olacak ama bir Dianabol döngüsü karaciğer için oldukça toksik olabilir ve kullanım optimum karaciğer sağlığını korumak için kısa ve kısa tutulması tavsiye edilir.

  Dianabol Kesme Döngüsü:


  Birçok mesaj panoları veba ve bir efsane daha fazla bir şey olduğunu bir ortak efsanedir; efsane Dianabol yağ kazandırır belirtiyor. Bu doğrudur, methandrostenolone hormonu aromatize ve bu etkisi ile su tutulumuna bir sürü neden ve en nadir kabarma sırasında bir miktar su ile kendilerini ilgilendiren edebilirsiniz gelmez. Kontrol edelim; su tutma veya kabartmak su tutma sade ve basit, şişman değil. Büyük bir suçlu onları overeating değil daha fazla kez, özellikle karbonhidrat ilişkin Bundan başka, bir Dianabol döngüsü uygularken kötü kabartmak eden birçok kişi otomatik Dbol üzerinde sadece yeni bulunan kabartmak suçlarlar. Su tutma gerçekten sizin için kötü bir konudur ve bazıları diğerlerinden daha daha belirgin olacaktır Son olarak, eğer iyi bir aromataz inhibitörü endişe ortadan kaldıracaktır. Kısacası, sen şişman inek gibi yüzünüzü doldurma ve sorumlulukla tamamlayan değil, düzgün yemek varsa, büyük su tutma bir sorun olmayacak ve meydana olmadığını herhangi bir kesinlikle vücut yağ olduğu; kesim sırasında ancak kullanılabilir?

  Sorgulamadan boyutunu artırarak ve gücü bu steroidler birincil doğa ancak birçok steroid gibi diğer amaçlar için uygun ikincil amaçlara hizmet edebilir. Bireysel iyi Dianabol döngüsü diyet olduğunda, ortak bir kalori açığı ne zaman düşmesi gibi mukavemet seviyelerini korumaya yardımcı olabilir; ayrıca, en anabolik hormonlar gibi Dbol yağsız doku koruyacaktır. Rekabetçi vücut geliştirmeci için bu steroid kesinlikle diyet sırasında kullanılabilir ancak biz nedeniyle yüksek aromataz faktörü kuyruk sonunda bunu tavsiye etmem. Bu methandrostenolone hormon belki amaçlı diyet için en iyi anabolik steroid değil, doğrudur bunu elimizde ne var ise o-ecek daha işi ve sizin için iyi haber bu steroid genelde ucuz ve yaygın olarak kullanılabilir olduğunu olsun daha.

  Dianabol veya metandienone nedir?

  Dianabol en popüler biri ve tüm zamanların en önemli anabolik steroidler biridir. Sorgulamadan, bu en popüler ağızdan hiç pazara steroid ve herhangi bir biçimde en popüler steroid biridir. Hemen hemen her zaman bir oral tablet olarak bulunan ise, Dianabol enjekte edilebilir bir solüsyon olarak bulunabilir, ancak tabletler tatbikat primer yolu temsil eder. Neden bu steroid kadar önemli? Birçok yönden modern performans artışı yaşına doğurdu. Bu testosteron ait olacağını amaç için kullanılan ilk anabolik steroid değil, Dianabol kimse ne beklenen ötesinde büyüdü steroid kullanımı yeni bir dalga kapıyı açmak istiyorum.

  Dianabol performans artışı tek amaç için geliştirilmiş olan tek anabolik steroidler biridir. Bileşik tek seferde tedavi kullanımları listelenen taşırlar, ama performans bu steroid hayat verildi gerçek nedeni oldu. 1940 ve 50 ile Sovyetler Birliği Olimpiyat oyunları hakim başlamıştı, ve sporcuların çoğu tarafından testosteron kullanımı çok geride dünyanın geri kalanı bıraktı. Bu süre zarfında, ABD Olimpiyat takımı Dr. John Ziegler kadar maç olacağını sporcuları sağlanmasında yardımcı olur hızla SSCB'nin steroid kullanımı öğrenmek ve olacaktır. 1958 yılında, Dr. Ziegler yardımıyla, Ciba İlaç ticari adı Dianabol altında methandrostenolone ilk toplu serbest olacaktır. Bileşik hızlı bir oyunculuk az androjenikliği, güçlü yöntemi ile testosteron anabolik özelliklerini korumak için bir çaba tasarlanmıştır. Görünüşte bir gecede steroid, büyük bir başarı oldu onların Sovyet rakipleri karşısında birçok ABD sporculara ayrı bir avantajı vererek.

  Kuruluşundan sonra, Dianabol hızla neredeyse her rekabetçi spor hayal içine onun yolu bulur. Dünyanın gördüğü aksine eksojen testosteron ile birlikte, bu performansın bir yaş doğum olacaktır. Steroid de hızla bu güne favori kalmıştır rekabetçi vücut bir elyaf haline gelecektir. Ancak, kısa bir süre serbest bırakıldıktan sonra FDA steroid gerçek tıbbi faydaları listelemek için şirket itmek için bir çaba Ciba üzerinde çok büyük bir baskı koymak başlayacaktı. FDA hipofiz eksikliği cücelik yanı sıra menopoz sonrası kadınlarda tedavi osteoporoz için kullanımını onaylamak, ama ikincisi 1980'lerin başında geri çekildi. Yine FDA Daha fazla bilgi için Ciba baskı olurdu, ama 1983 yılında artan bir baskı altında Ciba Dianabol sekmesini durdurma olacaktır. Birkaç yıl sonra, FDA raftan tüm methandrostenolone markaları çeker. O zamandan bu yana Dianabol yasal ABD'de üretilen olmamıştır, ama yine de tüm dünyada ağır üretilmiştir.

  Uygulama:

  Methandrostenolone bir testosteron türevi anabolik androjenik steroid. Resmen, birincil erkek androjen testosteron yapısal değişmiş şeklidir. Dianabol karbon bir ve iki pozisyonda eklenen bir çift bağ ile testosteron hormonudur. Bu hafif değişiklik hormonunun androjenik doğasını azaltır. Aynı zamanda hormon resmen C17-alfa alkillenmiş steroid olarak dianabol sınıflandırarak, sözlü yenmesi hayatta kalmak için izin veren 17 karbon pozisyonunda bir ilave metil grubu taşır. Önemli bir not, enjektabl Dianabol da C17-alfa alkillenir. Sonuç bize testosteron göre androjen reseptörüne çok daha düşük bir bağlanma afinitesi ile 40-60 bir androjenik derece ile anabolik bir steroid verir. Ancak, aynı zamanda son derece güçlü bir anabolik steroid sonuçlanır serum bağlayıcı protein, bir daha zayıf bir ilişki paylaşacak. Herhangi bir şüphe varsa, bu güçlü bir anabolik doğa taşıyan bir derece güçlü anabolik steroid olduğunu.

  Fonksiyonel bazda Dianabol anlaşılması kolay anabolik steroidlerin biridir. Bu steroid büyük ölçüde protein sentezini, azot tutma ve glikojenolize artırarak kendi anabolik yararlar sağlayacaktır. Protein sentezi hücreler proteinleri, kas yapı taşları inşa hangi hızını temsil eder. Tüm kas dokusu yaklaşık% 16 azot oluşur Azot tutulması, bu önemlidir. Biz korumak daha fazla azot, daha anabolik biz kalır. Tersine, katabolik ve kas kaybı durumunda, bir nitrojen eksikliği ile sonuçlanır. Sonra glikojen ve glikoz arasındaki ilişki ve dönüşüm anlamına gelir glikojenoliz, sol ediyoruz. Geliştirilmiş glikojenoliz sayesinde, bizim toplam karbonhidrat tüketimi daha iyi faydalanmak için edebiliyoruz. Birçok yönden bu özellikleri oldukça basit olsa da, onlar Dianabol derece güçlü anabolik steroid yapmak için yeterince güçlü.

  En önemlisi belki de bir başka önemli Dianabol ve özellik ve diğer anabolik steroidler ile paylaşır ilişkidir. Genellikle denir olarak Dbol bir baz steroid olarak etiket istiyorum ne değildir. Bu etrafında bir döngü oluşturmak değil, bir biz iyi planlanmış yığına eklemek anabolik steroid değil. Dianabol diğer anabolik steroidler ile yapışık inanılmaz sinerji oluşturma yeteneğine sahiptir. Örneğin, Trenbolone, Masteron 100 mg ya da günde Equipoise'a ile takviye olabilir Eğer ileri Trenbolone, Masteron veya Equipoise'a günde 50mg dan almak istiyorum ve sonuçları (dozlar ve steroidler sadece bir örnek değil, gerçek önerileri olarak kullanılmaktadır) günde Dianabol yan 50mg çok daha dramatik olacaktır. Sen ya da Dianabol olmadan anabolik steroidler toplam miligram aynı miktarda olurdu, ama ekledi Dianabol büyük artışı sağlayacaktır.

  Özellikler:

  Ürün Adı: metandienone kesme çevrimi steroidler dianabol
  Diğer adı: Dianabol D-Bol, methandrostenolone, androsta-1,4-dien-3-on, 17-hidroksi-17-metil-, (17b) -; Androsta-1,4-dien-3-on, 17b-hidroksi-17-metil- (8CI), 1,2-dehidro-17-metil-1-Dehidro-17a-metiltestosteron, 17-Methylandrosta-1,4- dien-17b-l-ol-3-on; 17a-metil-1-dehıdrotestosteron;
  Cas No: 72-63-9
  EINECS No: 200-787-2
  Moleküler Formülü: C20H28O2
  Moleküler ağırlık: 300,43512
  Deney:% 98 kadar
  Çözünürlük: Suda hemen hemen çözünmez.
  Görünüm: Beyaz ya da hemen hemen beyaz kristal toz
  Saklama Sıcaklığı: 2-8 ° C

  Metandienone kullanımı: kronik halsizlik hastalığı, çocuk displazi, osteoporoz, hiperlipidemi, vb için kullanılır

  dianabol COA

  Ürün adı döngüsü steroidler dianabol sadece döngüsü en iyi steroid 200-787-2 kesmesi metandienone satın almak
  Görünüm Beyaz kristal toz
  Kimlik IR, UV Pozitif
  Çözünürlük Pratik olarak suda çözünmeyen çözünür uygundur
  kloroform ve buzlu asetik asit içinde% 96 etanol, eter içinde az çözünür.
  (Kuru bazda) Deneyi 97.0 ~ 103.0% 98,30%
  Kurutma kaybı % 0.5 max % 0.22
  Kalıntı On Ateşleme % 0.2 max % 0.03
  özgül Dönme + 7 ° ~ 11 ° (% 96 etanol çözeltisi içinde% 1 ağırlık / hacim çözeltisi) + 9.3 °
  Erime noktası 163 ~ 167 ° C 164.5 ~ 165.5 ° C
  İlgili maddeler Metiltestosteron:% 0.5 max <% 0.5
  Herhangi bir diğer non-belirtilmiş:% 0.5 max <% 0.5
  Kalıntı Çözücüler Etil asetat: 5000ppm'den maks 210PPm
  Ağır metaller ≤20PPM uymak

  % 99 Saflık Ağız Methandienone Kesme Döngüsü Steroidler Dianabol 200-787-2


  MARVEL PHARMA Avantajı:
  Biz Marvel Pharma sadece en yüksek saflık ve kalite, çiğ steroid tozları temin Testosteron steroid, Testosteron Enanthate, Testosteron Propionat, trenbolone steroidler, Trenbolone Asetat, tren enantat, kas geliştirme steroidler, Oxandrolone, Methandienone, oxymetholone, stanozolol, Nandrolone dahil olmak üzere ana ham tozlar böylece dekanoat, boldenone Undesilenate, dromostanolon propiyonat, Methenolone Enanthate vb.
  En kaliteli, rekabetçi fiyat, hızlı ve güvenli teslimat, en iyi satış öncesi ve satış sonrası hizmet, her zaman müşterilerimize söz vardır.
  Çin'de ham steroidler tozu 1. yasal ve outsanding üreticisi.
  tüm dünyada sadık müşterilerinin 2. çok sayıda.
  en uygun oranı ile 3. En kaliteli ürünler.
  4. Ücretsiz nakliye ve hediyeler mevcuttur.
  5. Esnek ve Untraceable ödeme koşulları.
  6. Özel müşteri hizmeti ve 24/7 Online yararlı satış sonrası servis.

  Satılık TOP Kalite Ham Steroid Toz:

  Testosteron enantat
  testosteron cypionate
  Testosteron propiyonat
  Oxymetholone (Anadrol)
  Oxandrolone (Anavar)
  Dianabol (metandienon)
  nandrolon dekanoat
  trenbolone Asetat
  trenbolone Enanthate
  boldenone Undesilenate
  Clomifene sitrat
  tamoksifen
  tamoksifen Sitrat
  anastrozol

  İletişim bilgileri
  Shanghai Shucan Industrial Co.,Ltd

  İlgili kişi: Mr.Drew

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)