Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Hakkımızda

Geçmiş

Certifications
iyi kalite Trenbolone Steroidler satış için
iyi kalite Trenbolone Steroidler satış için
Customers Reviews
Yüksek kalite. Ben senin tozları kullandım, ben kazandım sonuçtan memnun değilim! Kesinlikle tekrar sizden satın almak için arıyorum!

—— Joe

Ben senin şirket 500g Tren Ace aldık. Bu çok açık ve güçlü. ağrı yok ne zaman enjeksiyon! fazlasını satın almak için gidiyor!

—— Bryan

Ben sohbet şimdi

Shanghai Shucan Industrial Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6
Shanghai Shucan Industrial Co.,Ltd Shanghai Shucan Industrial Co.,Ltd Shanghai Shucan Industrial Co.,Ltd Shanghai Shucan Industrial Co.,Ltd Shanghai Shucan Industrial Co.,Ltd Shanghai Shucan Industrial Co.,Ltd
Üretim hattı Sergi API Shanghai 2016 Quality Contry

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İthalatçı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Güneydoğu Asya
Afrika
Dünya çapında
Markalar : ShuCan
No. Çalışanları : 300~500
Yıllık satış : 3000000-600000
Yıl kurulan : 2016
İhracat p.c : 70% - 80%

Şangay Shucan Industrial Co, ltd. 2010 yılında kurulmuş, özellikle kimyasal sentez dökme ilaç, formülasyonları, ilaç ara, kimyasal hammadde, kimyasal antisepsi, lezzet baharat, gıda katkı maddeleri ve diğer ürünlerin geliştirme, üretim, yönetim, olarak satış şirketi büyük bir kapsamlı yüksek teknoloji kurumsal. Şirket 107 Ulusal Road, arabayla sadece 10 dakika, onun ulaşım çok rahat, yakın nehir Levee helak etmek, Xiaonan İlçesi, Xiaogan ve Wuhan merkez helak Nehir Kilit Mitung Nehri'nin birleştiği noktada yer almaktadır.
Fabrika gelişmiş donanım ve denetim donanımları ile donatılmış büyük ve orta ölçekli üretim atölyesi ve alışveriş yardım tesisi ve araştırma merkezi ile GMP standartları, bitki alanı temiz çevre, rasyonel düzen olacak tesisin inşaatına önerdi, 50 dönümlük bir alanı kaplamaktadır .
Şirket ağırlıklı olarak tarçın ürünleri, bitki özleri, kolajen ve diğer ürünler, üreten ürünler, kalite ve yerli ileri düzeyde teknik içerik 100 çeşit daha sadece tarçın. Şirketin bağımsız ithalat ve ihracat haklarına sahiptir.

İletişim bilgileri
Shanghai Shucan Industrial Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Drew

Tel: 86-21-5983-2958

Faks: 86-21-52562508

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)