Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shanghai Shucan Industrial Co.,Ltd İletişim bilgileri

Certifications
iyi kalite Trenbolone Steroidler satış için
iyi kalite Trenbolone Steroidler satış için
Customers Reviews
Yüksek kalite. Ben senin tozları kullandım, ben kazandım sonuçtan memnun değilim! Kesinlikle tekrar sizden satın almak için arıyorum!

—— Joe

Ben senin şirket 500g Tren Ace aldık. Bu çok açık ve güçlü. ağrı yok ne zaman enjeksiyon! fazlasını satın almak için gidiyor!

—— Bryan

Ben sohbet şimdi

Shanghai Shucan Industrial Co.,Ltd

Adres : Bina No19, 28 Beiyu Rd, Changning District, Şangay, RPChina
Fabrika adres : Bina No19, 28 Beiyu Rd, Changning District, Şangay, RPChina
WorkTime : 8:00-24:00(Beijing Saat)
İş telefonu : 86-21-5983-2958(Çalışma Zamanı)   
Faks : 86-21-52562508
Bize ulaşın :
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
(0 / 3000)

İlgili kişi : Mr. Drew
İş unvanı : Sales Manager
İş telefonu : +8617301679715
WhatsApp : +8617301679715
Skype : strongeststeroids
E-posta : drew@shucanpharm.com
İlgili kişi : Mr. Scott
İş unvanı : Sales
İş telefonu : +86-21-59832958
WhatsApp : +8617301679715
Skype : shucanpharm
E-posta : scott@shucanpharm.com
İlgili kişi : Ms. Lareina
İş unvanı : Sales manager
İş telefonu : +86-17301859715
Skype : mxy0305
E-posta : lareina@shucanpharm.com
İlgili kişi : Mr. Alan
İş unvanı : Sales manager
İş telefonu : +8617301869715
WhatsApp : +8617301869715
Skype : iceliaoyi
E-posta : sales01@shucanpharm.com
İlgili kişi : Ms. Hathaway
İş unvanı : Sales manager
İş telefonu : +8617301653175
WhatsApp : +8617301653175
Skype : shucanlynn
E-posta : hathaway@shucanpharm.com
İlgili kişi : Ms. Enzyme
İş unvanı : Sales manager
İş telefonu : +8613260532675
Skype : damei2016
E-posta : boom@shucanpharm.com
İlgili kişi : Mr. Daka
İş unvanı : Sales manager
İş telefonu : +8615800445697
Skype : jim17661
E-posta : daka@shucanpharm.com
İlgili kişi : Mr. raymond
İş unvanı : Sales Executive
İş telefonu : 86-21-59832958
Viber : 86-21-59832958
WhatsApp : raymond
Skype : shanghaishucan
E-posta : raymond@shucanpharm.com
İletişim bilgileri
Shanghai Shucan Industrial Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Drew

Tel: 86-21-5983-2958

Faks: 86-21-52562508

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)